تجهیزات حفاظتی

تجهیزات حفاظتی

تجهیزات حفاظتی

حالت نمایش:
نمایش سریع

قفل کتابی کلون سایز 90

(0)
271,700تومان

قفل کتابی کلون سایز 90قفل کتابی 90 کلون مناسب برای درب منزل،انباری،مغازه های کرکره ای،شیشه میرال،آکاردئونی و غیره میباشد و همچنین جنس میله از فولاد سخت کاری شده و دارای ساچمه از داخل میباشد که مقاومت بالایی در برابر ضربه و برش و اسید دارد..

نمایش سریع

قفل کتابی کلون سایز 100 کلید 4 پر

(0)
326,700تومان

قفل کتابی کلون سایز 100 کلید 4 پرقفل کتابی 100 کلون مناسب برای درب منزل،انباری،مغازه های کرکره ای،شیشه میرال،آکاردئونی و غیره میباشد و همچنین جنس میله از فولاد سخت کاری شده و دارای ساچمه از داخل میباشد که مقاومت بالایی در برابر ضربه و برش و اسید دارد..

نمایش سریع

قفل کتابی کلون سایز 100

(0)
301,400تومان

قفل کتابی کلون سایز 100قفل کتابی یا همان قفل مغازه ای و کرکره ای از جمله ایمن ترین قفل های حال حاضر موجود در کشورمان می باشد که می توان از آن ها برای تامین امنیت هر دَرب استفاده کرد. این قفل ها به دلیل عدم دسترسی آسان سارقان به زبانه و همچنین میله اتصالی آن یکی از مطمئن ترین قفل های موجود در ایران بحساب آورده می شوند. قفل کتابی 100 کلون مناسب برای ..

نمایش سریع

قفل حیاطی کلون مدل کالی

(0)
436,000تومان

قفل حیاطی کلون مدل کالیقفل حیاطی طرح کالی یکی از پرفروش‌ترین انواق یراق آلات درب بوده که کاربرد گسترده‌ای در درب‌ ورودی ساختمان‌ها و خانه‌های ویلایی دارد. یکی از راه‌های موثر در جلوگیری از هرگونه سرقت و ورود دزد به منازل و ساختمان‌ها، استفاده از قفل‌های استاندارد محسوب می‌شود. امروزه تنوع بالای قفل‌های حیاطی باعث سردرگمی خریداران شده است. هنگام خری..

نمایش سریع

قفل حیاطی کلون مدل ایزو

(0)
425,000تومان

قفل حیاطی کلون مدل ایزوقفل های درب حیاط مکانیکی یکی از انواع قفل های قدیمی محسوب می شود که هنوز هم طرفداران بسیاری دارد. با گذر زمان این قفل ها شکل جدیدتری به خود گرفتند اما ساختار آن ها بر اساس همان اصول اولیه قفل مکانیکی کار می کنید بخش‌های اصلی قفل مکانیکی درب حیاط بدنه قفل مکانیکی که بخش ثابت این قفل ها می باشد. توپی قفل مکانیکی که در واقع همان..

نمایش سریع

دستگیره کلون مدل AL-502

(0)
425,000تومان

دستگیره کلون مدل AL-502این محصول از جمله دستگیره هایی است که علاوه بر ظاهر زیبا و مدرن، به علت طراحی مهندسی شده، دارای خطوط و انحنای مناسبی برای قرار گیری در دست بوده و باعث راحتی و ایمنی کاربران شده است. آلیاژ بکار رفته در این دستگیره‌ ، آلومینیوم بوده و به علت آبکاری شدن دارای استحکام زیادی است. بنابراین مقاومت بالایی در برابر هرگونه خوردگی و یا ..

نمایش سریع

دستگیره در کلون رزت AL108

(0)
414,500تومان

دستگیره در کلون رزت AL108دستگیره روزت یا دو تکه از محبوب‌ترین و پر‌کاربرد‌ترین انواع دستگیره‌ها هستند که به دلیل کارایی و کیفیت بالا نسبت به سایر دستگیره‌ها قیمت بالا‌تری دارند. دستگیره درب رزت آلومینیوم 108 بر روی انواع در‌های چوبی در منزل دفتر کار و ... قابل نصب است. جنس دستگیره درب رزت آلومینیوم از آلیاژ فلز زاماک تولید می‌شود. آلیاژ زاماک آلیاژ..

نمایش سریع

دستگیره در کلون رزت AL107

(0)
425,000تومان

دستگیره در کلون رزت AL107دستگیره روزت یا دو تکه از محبوب‌ترین و پر‌کاربرد‌ترین انواع دستگیره‌ها هستند که به دلیل کارایی و کیفیت بالا نسبت به سایر دستگیره‌ها قیمت بالا‌تری دارند. دستگیره درب رزت آلومینیوم 107 بر روی انواع در‌های چوبی در منزل دفتر کار و ... قابل نصب است. جنس دستگیره درب رزت آلومینیوم از آلیاژ فلز زاماک تولید می‌شود. آلیاژ زاماک آلیاژ..

نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)