اس اس دی M2 تیم گروپ 1 ترابایت مدل CARDEA II

اس اس دی M2 تیم گروپ 1 ترابایت مدل CARDEA II

5,200,000تومان
کد محصول: CARDEA II
موجودی در انبار
تعداد بازدید 20

توضیحات محصول

اس اس دی M2 تیم گروپ 1 ترابایت

اس اس دی M2 تیم گروپ 1 ترابایت مدل CARDEA II

اس اس دی M2 تیم گروپ 1 ترابایت مدل CARDEA II

Team Group CARDEA II 1TB M.2 SSD

حافظه SSD از نسل جدید رابط PCIe Gen3 x4 و آخرین پروتکل NVMe1.3 پشتیبانی می‌کند. عملکرد عالی سرعت خواندن/نوشتن ترتیبی آن به 450K/400K IOPS می‌رسد. این درایو قادر است حتی هنگام خواندن/نوشتن داده‌ های گرافیکی پیچیده و الگوریتم‌های پردازش فوق سریع را بدون هیچ گونه لگ ارائه نماید.

حافظه CARDEA II از عمل S.M.A.R.T. پشتیبانی می‌کند و مکانیسم مدیریت هوشمند الگوریتم تعبیه‌ شده در آن عملکردهایی از قبیل GC و دستور TRIM دارد که قادرند کارایی فعالیت را تضمین، طول عمر SSD را افزایش و آن را به حداکثر عملکرد برسانند. به‌علاوه، عملکرد تکنولوژی قدرتمند Wear-Leveling و ECC ( کد تصحیح خطا) دقت و اطمینان انتقال داده‌ها را بهبود می‌بخشد.

به کارگیری ماژول خنک‌کننده Team Group با طراحی شیاردار انحصاری، امکان افزایش تابش را در رسانایی طبیعی یا خنک‌ کنندگی فراهم می‌آورد. پس از آزمایش‌های طولانی و سخت و آزمایش burn-in در آزمایشگاه داخلی، اثبات شد که این محصول می‌تواند در فضای باز تا 30℃ و در فضای بسته تا 10℃ خنک شود. این ویژگی به طور موثری منجر به عملکرد پایدارتر و افزایش عمر مفید محصول می‌شود.

سرعت انتقال دیتا پنج برابربیشتر از رابط SATA III است. سیستم از طریق گذرگاه PCIe با این SSD ارتباط بر قرار می‌کند و به کنترلر PCIe تعبیه‌ شده در چیپست یا پردازشگر متصل می‌شود. بنابراین انتقال سیگنال ساده و بسیار دقیق است. گیمرها می‌توانند از عملکرد آن بدون هیچ لگ یا تاخیری لذت ببرند.


نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید