ورق چنلیوم

حالت نمایش:
نمایش سریع

رول ورق چنلیوم 9 سانتی پانچ دایره مشکی

چنلیوم در رول های 30 و 50 سانتیمتری و در در عرض 7 ، 9 ،11 سانتی متر در رنگ ، ضخامت و مدل های مختلف تولید میشوند . در اطرف لبه نوار اسفنجی و در داخل لبه طلقی وجود دارد که مانع گرد و غبار و آب به داخل لبه یا حروف شما می شود. یک حرف ساخته شده از جنس چنلیوم شامل اجزای کامل ورق پلکسی ، لامپ اس ام ادی ، رول چنلیوم ، ورق پی وی سی می باشد که با وصل کردن پا..

نمایش سریع

رول ورق چنلیوم ساده نقره ای

چنلیوم نیمه براق 9 سانت نقره ای این چنلیوم ها با کیفیت بالا در مدل نیمه براق از برندهای P.A.C و آلونود (alunod) تولید و ارائه شده توسط شرکت پارس آذین با جنس درجه یک است.این محصول  دارای ساختاری نرم با استحکام بالا می باشد و مناسب برای ساخت انواع حروف با قطر قلم بالا است.ضخامت این چنلیوم ها 0.4، در رول های 30 متری با انعطاف پذیری بالا موجو..

نمایش سریع

رول ورق چنلیوم ساید لایت مشکی

در حقیقت تابلوی ساید لایت هم دقیقا مانند تابلو لترمکس از خانواده ی چلنیوم ها هستند . با این تفاوت که در لبه لترمکس نور از یک یا دو شیار از لبه کار به بیرون پرتاب می شود اما در تابلو ساید لایت پرتو های نور از لبه چلنیومی که سوراخ های متعددی که روی لبه چلنیوم ساید لایت وجود دارد پرتو افشانی میکند و نمای نور بسیار متفاوتی را به نمایش می گذارد..

نمایش سریع
نمایش سریع
نمایش سریع

رول ورق چنلیوم طلایی ۹ سانت پانچ دایره

480,000تومان

ثبات رنگی بسیار بالاسبک و آلیاژ نرم مناسب خم کاریابر درزگیر برای جلوگیری از ورود گرد و عبارمتریال آلومینیوم بسیار مرغوب ضخامت ۰.۴ میلیمترسلفون پشت پانچ حائل لبه آنادایز شده و ثبات رنگسطوح کاملا براق در دو طرفضخامت ۹ سانت رول ۳۰ متری ..

نمایش سریع

رول ورق چنلیوم نقره ای 9 سانت سوپر ساید لایت

ثبات رنگی بسیار بالاسبک و آلیاژ نرم مناسب خم کاریابر درزگیر برای جلوگیری از ورود گرد و عبارمتریال آلومینیوم بسیار مرغوب ضخامت 0.4 میلیمترسلفون پشت پانچ حائل لبه آنادایز شده و ثبات رنگسطوح کاملا براق در دو طرفضخامت 9 سانت و 7 سانتیمتررول های 30 متری برند: آلوتک Alutec..

نمایش سریع
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)