دکوراتیو

دکوراتیو

دکوراتیو

حالت نمایش:
نمایش سریع

هفت سین مدل کمانی

(0)
420,000تومان

هفت سین مدل کمانیهفت سین مدل کمانی از جنس فلز با آبکاری ثابت طلایی می باشد و از ثبات رنگ بسیار بالایی برخوردار است. این هفت سین با رنگ طلایی جلوه زیبایی به سفره هفت سین شما می دهد.این هفت سین شامل یک عدد آیینه ، دو عدد شمعدان و همچنین 6 عدد ظرف هفتسین می باشد...

نمایش سریع

هفت سین مدل موج

(0)
250,000تومان

هفت سین مدل موجهفت سین مدل موج از جنس فلز با آبکاری ثابت طلایی می باشد و از ثبات رنگ بسیار بالایی برخوردار است. این هفت سین با رنگ طلایی جلوه زیبایی به سفره هفت سین شما می دهد.  این هفت سین شامل یک عدد آیینه ، و همچنین یک استند طرح موج می باشد..

نمایش سریع

هفت سین مدل قفس

(0)

هفت سین مدل قفسهفت سین مدل قفس از جنس فلز با آبکاری ثابت طلایی می باشد و از ثبات رنگ بسیار بالایی برخوردار است. این هفت سین با رنگ طلایی جلوه زیبایی به سفره هفت سین شما می دهد. این هفت سین شامل یک عدد آیینه ، دو عدد شمعدان و همچنین 6 عدد ظرف هفتسین می باشد...

نمایش سریع

جاعودی آبشاری طرح فیل

(0)
90,000تومان

جاعودی آبشاری طرح فیلجاعودی همراه اساسی و ضروری انواع عود بوده که جدا از بحث زیبایی و جذابیت محیط ، برای مراقبت از کثیف شدن و ریختن خاکستر یا حرارت حاصل از سوختن عود استفاده می شود. جاعودی ها در مدل های آبشاری، تخت و ایستاده در بازار قابل تهیه هستند.جاعودی آبشاری بستری برای استفاده از عود های آبشاری است که برخلاف عود های معمولی و رایج در بازار بصور..

نمایش سریع

جاشمع و عود چوبی رایکا

(0)
110,000تومان

جاشمع و عود چوبی رایکاجاعودی و جاوارمر چوبی رایکا ، دارای طراحی زیبا می باشد که علاوه بر خاصیت دکوری و تزئینی بودن، یک وسیله کاربردی زیبا است که میتوان از آن بعنوان یه هدیه فانتزی نام برد. استفاده از عود در سنت و تاریخ کشورهای مختلف پیشینیه ی دیرینه ای دارد. برای اغلب افراد بوی عود بسیار خوشایند است و احساس آرامی می کنند، عود باعث می شود که فضای مح..

نمایش سریع

جا عودی برگ سرامیکی

(0)
90,000تومان

جا عودی برگ سرامیکیجای عود و دکوری زیبا طرح پر یا برگ از جنس سرامیک و بارنگ طلایی و آبکاری با کیفیت pvd ساخته شده است..

نمایش سریع

اکسسوری گربه ملوس سرامیکی

(0)
140,000تومان

اکسسوری گربه ملوس سرامیکی امروزه در چیدمان دکوراسیون منزل،دفتر کار و … استفاده از مجسمه دکوری فانتزی مختلف پیشنهاد می‌گردد. در واقع، تندیس های اکسسوری و دکوری گزینه مناسبی برای پرکردن فضاهای خالی منزل به شمار می‌روند.تندیس گربه ملوس طلایی و نقره ای یکی از کارهای دکوری بسیار جذاب است که به دلیل طراحی زیبا و منحصر به فردی که دارد میتوا..

نمایش سریع

اکسسوری و مجسمه قو جفت طلایی

(0)
230,000تومان

اکسسوری و مجسمه قو جفت طلاییاکسسوری طللایی قو جفتی موجود در فروشگاه نشان کالا ساخته شده از سرامیک و با آبکاری طلایی ثابت عرضه شده است. این کار از کیفیت بسیار بالا و مطلوبی برخوردار می باشد.در ادامه چیدمان نماد قو در فنگشویی  را بخوانید:جفت قو یکی از قوی ترین نمادهای عشق در فنگشویی است، که به صورت جفت در جنوبغربی قرار میگیرداگر به روش فنگش..

نمایش سریع

استند نیم قفس دو طبقه طلایی

(0)

استند نیم قفس دو طبقه طلاییاستند دکوری که در تصویر مشاهده می کنید در مدل قفس استوانه ای تولید و در دسته بندی لوازم دکوری به بازار عرضه گردیده است. بدنه فلزی براق این قفس دکوری از کیفیت بالایی برخوردار است .شما میتوانید از این محصول برای نگهداری گلدان های کوچک، انواع شمع ها، مجسمه های دکوری و … استفاده نمایید. این قفس دکوری زیبا مناسب..

نمایش سریع

استند قفس طلایی

(0)
110,000تومان

استند قفس طلایییکی از رایج ترین و پرفروش ترین استند های موجود در بازار استند های نیم قفسی هستند که در ابعاد ، اشکال و رنگ های متنوع تولید میگردد.جنس بدنه و استراکچر استند قفس طلایی و نقره ای از فلز آبکاری شده ضخیم و بسیار باکیفیت تولید شده که زنگ نمیزند همچنین کفی این محصول از جنس آیینه رنگی میباشد ...

نمایش سریع

استند دکوری کلبه طلایی

(0)
185,000تومان

استند دکوری کلبه طلاییاستند فلزی آبکاری طلایی یک استند زیبا برای روح بخشیدن به دکوراسیون داخلی خانه شماست. این استند در دو سایز کوچک و بزرگ طراحی و تولید شده است. جنس بدنه این استند فلز آبکاری شده می باشد و رنگ آن ثابت می باشد. کفی این استند آیینه طلایی رنگ می باشد...

نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)