ظروف سرو و پذیرایی

ظروف سرو و پذیرایی

ظروف سرو و پذیرایی

حالت نمایش:
نمایش سریع

کاسه نوری تازه مدل سولو لب طلایی

(0)

کاسه نوری تازه مدل سولو لب طلاییبرای خرید سرویس کامل غذا خوری سولو کلیک کنیداستفاده از کاسه برای بسیاری از کاربردها در آشپزی اهمیت دارد. برای انتخاب کاسه باید چند نکته را موردتوجه قرار داد تا باعث شود با استفاده از کاسه، نیاز ما برطرف شده و راحتی مناسبی در استفاده از لوازم داشته باشیم...

نمایش سریع

کاسه سالاد خوری نوری‌تازه مدل سولو بسته دو عددی

(0)

کاسه سالاد خوری نوری‌تازه مدل سولوبرای خرید سرویس کامل غذا خوری سولو کلیک کنیدکاسه سالاد خوری نوری تازه از جمله ظرف‌های بلوری ایرانی بسیار با کیفیت است که طراحی منحصر به فرد زیبایی دارد.این محصول قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی را دارد و نسبت به حرارت بالا مقاومت است، می‌توانید داخل ماکرویو و فر نیز استفاده کنید.ابعاد کاسه سالاد خوری به قطر 23 و ارتف..

نمایش سریع

پیش دستی نوری تازه مدل سولو لب طلایی

(0)

پیش دستی نوری تازه مدل سولو لب طلاییبرای خرید سرویس کامل غذا خوری سولو کلیک کنیدبرگزاری میهمانی یا پذیرایی از میهمان لذت شیرین میزبان بودن را به ما منتقل می‌کند. کاربردی‌ترین ظروفی که در اینگونه میهمانی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد پیش دستی است. پیش دستی نوری تازه سری SOLO همانطور که از تصاویر مشخص است از بلور ساخته شده و همین دقیق نقطه عطفی در مشخ..

نمایش سریع

پیاله نوری تازه مدل سولو لب طلایی

(0)

پیاله نوری تازه مدل سولو لب طلاییبرای خرید سرویس کامل غذا خوری سولو کلیک کنیدخوردن چاشنی در کنار غذای اصلی یکی از عادت‌های زیبا و جالب اکثر ایرانیان است. برای سرو چاشنی در زمان میهمانی و سر میز غذا نیاز به پیاله‌هایی یک شکل داریم. پیاله نوری تازه مدل سری SOLO بسته 6 عددی در ابعاد 12، 12 در 5 سانتی‌متر با وزن بسیار متناسب، در حدود 135 گرم ساخته..

نمایش سریع

پیاله متوسط آبگز پایه چوبی

(0)

پیاله متوسط آبگز پایه چوبیاز جنس شیشه‌ای طرح ترکبه شکل گرد بی رنگ و شامپاینیبا پایه از جنس چوب طبیعیمناسب برای سرو آجیل، تنقلات و …برای مشاهده مدل های دیگر این کالا کلیک کنید..

نمایش سریع

پیاله استوانه آبگز پایه چوبی

(0)

پیاله استوانه آبگز پایه چوبیاز جنس شیشه‌ای طرح ترکبه شکل گرد بی رنگ و شامپاینیبا پایه از جنس چوب طبیعیمناسب برای سرو آجیل، تنقلات و …برای مشاهده مدل های دیگر این کالا کلیک کنید..

نمایش سریع

میوه خوری پیانو

(0)
195,000تومان

میوه خوری پیانومناسب برای میوه، آجیل، شکلات ، تنقلات و سالاد است و همچنین ظرفی بسیار شیک برای هدیه دادن به دوستان و عزیزانتان میباشد. ظزفی بسیار کاربردی که در منزل هر خانواده ایرانی لازم است...

نمایش سریع

میوه خوری مدل ماه

(0)
250,000تومان

میوه خوری مدل ماهمناسب برای میوه، آجیل، شکلات ، تنقلات و سالاد است و همچنین ظرفی بسیار شیک برای هدیه دادن به دوستان و عزیزانتان میباشد. ظزفی بسیار کاربردی که در منزل هر خانواده ایرانی لازم است...

نمایش سریع

میوه خوری آبگز پایه چوبی بزرگ

(0)
280,000تومان

میوه خوری آبگز پایه چوبی بزرگاز جنس شیشه‌ای طرح ترکبه شکل گرد بی رنگ و شامپاینیبا پایه از جنس چوب طبیعیمناسب برای سرو آجیل، تنقلات و …برای مشاهده مدل های دیگر این کالا کلیک کنید..

نمایش سریع

مرغ خوری سرامیکی سفید

(0)
145,000تومان

مرغ خوری سرامیکی سفیدمرغ جزء غذاهایی است که معمولاً در بسیاری از مهمانی ها طبخ و سرو می شود و معمولاً جزء غذای اصلی محسوب می شود و در کنار آن انواع خورشت و دسر نیز سرو می شود .بنابراین اهمیت دارد که ظرف مرغ خوری شما برای سرو غذای اصلی ظرف شیک و زیبایی باشد که علاوه بر اینکه زحمت چند ساعته شما را در طبخ غذا به خوبی نشان می دهد بلکه اشتهای مهمانان نی..

نمایش سریع

ظرف تارت قلبی سرامیکی سفید

(0)
110,000تومان

ظرف تارت قلبی سرامیکی سفیداین تارت ها قابل استفاده در فر و مایکروویو تا 180 درجه سانتیگراد هستندمناسب برای پخت و سرو انواع کیک و شیرینی و تارت، پیتزا و انواع فست فود هابسیار مقاوم در برابر لپ پر شدن..

نمایش سریع

شیرینی خوری پیانو

(0)
180,000تومان

شیرینی خوری پیانومناسب برای شیرینی، میوه، آجیل، تنقلات، دسر و فینگرفود است و همچنین ظرفی بسیار شیک برای هدیه دادن به دوستان و عزیزانتان میباشد. ظزفی بسیار کاربردی که در منزل هر خانواده ایرانی لازم است...

نمایش سریع

شیرینی خوری مدل ماه

(0)
250,000تومان

شیرینی خوری مدل ماهمناسب برای شیرینی، میوه، آجیل، تنقلات، دسر و فینگرفود است و همچنین ظرفی بسیار شیک برای هدیه دادن به دوستان و عزیزانتان میباشد. ظزفی بسیار کاربردی که در منزل هر خانواده ایرانی لازم است...

نمایش سریع

شیرینی خوری آبگز پایه چوبی بزرگ

(0)
270,000تومان

شیرینی خوری آبگز پایه چوبی بزرگاز جنس شیشه‌ای طرح ترکبه شکل گرد بی رنگ و شامپاینیبا پایه از جنس چوب طبیعیمناسب برای سرو آجیل، تنقلات و …برای مشاهده مدل های دیگر این کالا کلیک کنید..

نمایش سریع

شکلات خوری پیانو

(0)
140,000تومان

شکلات خوری پیانومناسب برای میوه، آجیل، شکلات ، تنقلات و سالاد است و همچنین ظرفی بسیار شیک برای هدیه دادن به دوستان و عزیزانتان میباشد. ظزفی بسیار کاربردی که در منزل هر خانواده ایرانی لازم است...

نمایش 1 تا 15 از 51 (4 صفحه)