سر سیلندر

سر سیلندر

حالت نمایش:
نمایش سریع

سرسیلندر پراید انژکتور عظام

2,100,000تومان

سرسیلندر پراید انژکتور عظاممجموعه سر سیلندر انژکتوری تولید شرکت عظام مناسب برای پراید میباشد.این سر سیلندر شامل قطعات میل انگشتی، انگشتی، فنر، سوپاپ نمیباشد. سر سیلندر از جنس آلومینیوم با آبکاری مخصوص ساخته می شود تا در مقابل دمای بالای سر سیلندر هنگام کار کردن موتور، مقاومت لازم را داشته باشد.سر سیلندر خودرو را به گونه ای طراحی کرده اند که در زمان..

نمایش سریع
نمایش سریع

سرسیلندر پژو 405 تک سوز عظام

سر سیلندر تک سوز 405 تولید شرکت عظام میباشد.سر سیلندر از جنس آلومینیوم با آبکاری مخصوص استفاده می شود تا در مقابل دمای بالای سر سیلندر هنگام کار کردن موتور، مقاومت لازم را داشته باشد. مقاوم بودن در برابر خوردگی و سایش و همچنین عدم ترک و شکستگی از نکات مهم این سر سیلندر است. سر سیلندر دوگانه سوز برای خودروهایی با قابلیت مصرف سوخت بنزین و گاز استفاده..

نمایش سریع

سرسیلندر کامل پراید انژکتور عظام

3,100,000تومان

سرسیلندر کامل پراید انژکتور عظاممجموعه سر سیلندر انژکتوری تولید شرکت عظام مناسب برای پراید میباشد.این قطعات شامل میل انگشتی، انگشتی، فنر، سوپاپ و … می شود. سر سیلندر از جنس آلومینیوم با آبکاری مخصوص ساخته می شود تا در مقابل دمای بالای سر سیلندر هنگام کار کردن موتور، مقاومت لازم را داشته باشد.سر سیلندر خودرو را به گونه ای طراحی کرده اند که در زمان خ..

نمایش سریع
نمایش سریع

سرسیلندر کامل پژو 405 تک سوز عظام

سرسیلندر کامل پژو 405 تک سوز عظامسر سیلندر تک سوز 405 تولید شرکت عظام از جنس آلومینیوم میباشد که  آبکاری شده میباشد تا در مقابل دمای بالای سر سیلندر هنگام کار کردن موتور مقاومت لازم را داشته باشد. مقاوم بودن در برابر خوردگی و سایش و همچنین عدم ترک و شکستگی از نکات مهم این سر سیلندر است.این سر سیلندر تک سوز کامل شامل قطعات میل انگشتی، انگشتی، ف..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)