دوربین مداربسته

حالت نمایش:
نمایش سریع

دستگاه دی وی ار 8 کانال تک هارد سری اکونومی

1,400,000تومان

مشخصات فنی دستگاه  دی وی ار 8 کانال تک هارد سری اکونومی مدلDH-XVR1A08دستگاه 8 کانال  داهوا 2 مگاپیکسل کیس فلزی این  محصول داهوا امکان نمایش زنده تصاویر دوربین ها با فن آوری (  hdcvi-tvi-ahd-cvbs ) تا رزو لیشن 2 مگاپیکسل و ذخیره سازی تصاویر تا 1.3 رو دارد که  توسط کمپانی خوش نام داهوا به بازار عرضه  شده است .  ..

نمایش سریع

دستگاه دی وی ار 16 کانال تک هارد

4,700,000تومان

مشخصات فنی دستگاه دی وی ار 16 کانال تک هارد مدل DH-XVR5116HS-Xدستگاه 16 کانال داهوا 5 مگاپیکسل کیس فلزی این  محصول داهوا امکان نمایش زنده تصاویر دوربین ها با فن آوری (  hdcvi-tvi-ahd-cvbs ) تا رزو لیشن 5 مگاپیکسل و ذخیره سازی تصاویر تا 2مگاپیکسل رو دارد که  توسط کمپانی خوش نام داهوا به بازار عرضه  شده است .  از قا..

نمایش سریع

دستگاه دی وی ار 4 کانال تک هارد

2,400,000تومان

مشخصات فنی دستگاه دی وی ار 4 کانال تک هارد مدلXVR5104HS-4KL-Xدستگاه 4 کانال داهوا 8 مگاپیکسل کیس فلزی این  محصول داهوا امکان نمایش زنده تصاویر دوربین ها با فن آوری (  hdcvi-tvi-ahd-cvbs ) تا رزو لیشن 8 مگاپیکسل و ذخیره سازی تصاویر تا 8 مگاپیکسل رو دارد که  توسط کمپانی خوش نام داهوا به بازار عرضه  شده است .  از قابلیت ه..

نمایش سریع

دستگاه دی وی ار 8 کانال تک هارد

1,300,000تومان

مشخصات فنی دستگاه دی وی ار 8 کانال تک هارد مدل DH-XVR4108HS-X1دستگاه 8 کانال  داهوا 2 مگاپیکسل کیس فلزی این  محصول داهوا امکان نمایش زنده تصاویر دوربین ها با فن آوری (  hdcvi-tvi-ahd-cvbs ) تا رزو لیشن 2 مگاپیکسل و ذخیره سازی تصاویر تا 1.3 رو دارد که  توسط کمپانی خوش نام داهوا به بازار عرضه  شده است .  از قاب..

نمایش سریع

دوربین AHD بالت 2 مگا پیکسل فلزی رایمون

مشخصات فنی دوربین AHD بالت 2 مگا پیکسل فلزیدوربین بالت رایمون با تکنولوژی AHD و رزولیشن 2 مگاپیکسل ، سنسور 307 سونی توسط شرکت رایمون به بازار عرضه شده از قابلیت های این دوربین بالت میشه به ضد گردوغبار و ضدرطوبت بودنش اشاره کرد که اصطلاحا کالا دارای استاندارد IP66 است . این کالا به دلیل داشتن کیس فلزی مناسب نصب در فضاهای داخلی و خارجی است. از و..

نمایش سریع

دوربین AHD بالت 2 مگاپیکسل فلزی مدل RB930M307

380,000تومان

مشخصات فنی دوربین AHD بالت 2 مگاپیکسل فلزی مدل RB930M307دوربین بالت رایمون با تکنولوژی AHD و رزولیشن 2 مگاپیکسل ، سنسور 307 سونی توسط شرکت رایمون به بازار عرضه شده از قابلیت های این دوربین بالت میشه به ضد گردوغبار و ضدرطوبت بودنش اشاره کرد که اصطلاحا کالا دارای استاندارد IP66 است . این کالا به دلیل داشتن کیس فلزی مناسب نصب در فضاهای داخلی..

نمایش سریع

دوربین AHD دام 4 مگاپیکسل فلزی رایمون

مشخصات فنی دوربین AHD دام 4 مگاپیکسل فلزی رایمون مدل RD800M4603دوربین دام (گردگنبدی) رایمون با تکنولوژی AHD و رزولیشن 4 مگاپیکسل ، سنسور 4603 توسط شرکت رایمون به بازار عرضه شده از قابلیت های این دوربین دام میشه به ضد گردوغبار و ضدرطوبت بودنش اشاره کرد که اصطلاحا کالا دارای استاندارد  IP66 است . این کالا به دلیل داشتن کیس فلزی مناسب ن..

نمایش سریع

دوربین AHD دام استارلایت 2 مگا پیکسل فلزی رایمون

مشخصات فنی دوربین AHD دام استارلایت 2 مگاپیکسل فلزی رایمون مدل RD900M307دوربین دام (گردگنبدی) رایمون با تکنولوژی AHD و رزولیشن 2 مگاپیکسل ، سنسور 307 سونی توسط شرکت رایمون به بازار عرضه  شده از قابلیت های این دوربین دام میشه به ضد گردوغبار و ضدرطوبت بودنش اشاره کرد که اصطلاحا کالا دارای استاندارد  IP66 است . این کالا به دلیل داش..

نمایش سریع

دوربین بالت 2 مگا پیکسل فایبرگلاس HFW1200TLP

مشخصات فنی دوربین بالت 2 مگا پیکسل فایبرگلاس HFW1200TLPدوربین بالت داهوا با تکنولوژی HDCVI و رزولیشن 2 مگاپیکسل توسط کمپانی خوش نام داهوا به بازار عرضه شده از قابلیت های این دوربین بالت میشه به ضد گردوغبار و ضدرطوبت بودنش اشاره کرد که اصطلاحا کالا دارای استاندارد IP67 است. این کالای شرکت داهوا به دلیل داشتن کیس فایبرگلاس مناسب نصب در فضاهای دا..

نمایش سریع

دوربین بالت 2 مگا پیکسل فلزی HFW1200DP

مشخصات فنی دوربین بالت 2 مگا پیکسل فلزی HFW1200DPدوربین بالت داهوا با تکنولوژی HDCVI و رزولیشن 2 مگاپیکسل توسط کمپانی خوش نام داهوا به بازار عرضه شده از قابلیت های این دوربین بالت میشه به ضد گردوغبار و ضدرطوبت بودنش اشاره کرد که اصطلاحا کالا دارای استاندارد IP67 است. این کالای شرکت داهوا به دلیل داشتن کیس فلزی مناسب نصب در فضاهای داخلی و خارجی..

نمایش سریع

دوربین بالت 2 مگاپیکسل فلزی HFW1200TP

مشخصات فنی دوربین HDCVI بالت 2 مگاپیکسل فلزی HFW1200TPدوربین بالت داهوا با تکنولوژی HDCVI و رزولیشن 2 مگاپیکسل توسط کمپانی خوش نام داهوا به بازار عرضه شده از قابلیت های این دوربین بالت میشه به ضد گردوغبار و ضدرطوبت بودنش اشاره کرد که اصطلاحا کالا دارای استاندارد IP67 است. این کالای شرکت داهوا به دلیل داشتن کیس فلزی مناسب نصب در فضاهای داخلی و ..

نمایش سریع

دوربین بالت 4 مگا پیکسل فلزی HFW1400TP

مشخصات فنی دوربین بالت 4 مگا پیکسل فلزی HFW1400TP دوربین بالت داهوا با تکنولوژی HDCVI و رزولیشن 4 مگاپیکسل توسط کمپانی خوش نام داهوا به بازار عرضه شده از قابلیت های این دوربین بالت میشه به ضد گردوغبار و ضدرطوبت بودنش اشاره کرد که اصطلاحا کالا دارای استاندارد IP67 است. این کالای شرکت داهوا به دلیل داشتن کیس فلزی مناسب نصب در فضاهای داخلی و..

نمایش سریع

دوربین بالت 5 مگاپیکسل فایبرگلاس HFW1500THP

مشخصات فنی دوربین بالت 5 مگاپیکسل فایبرگلاس HFW1500THP دوربین بالت داهوا با تکنولوژی HDCVI و رزولیشن 5 مگاپیکسل توسط کمپانی خوش نام داهوا به بازار عرضه شده از قابلیت های این دوربین بالت میشه به ضد گردوغبار و ضدرطوبت بودنش اشاره کرد که اصطلاحا کالا دارای استاندارد IP67 است. این کالای شرکت داهوا به دلیل داشتن کیس فایبرگلاس مناسب نصب در فضاه..

نمایش سریع

دوربین بالت 5 مگاپیکسل فلزی HFW1500TP

مشخصات فنی دوربین بالت 5 مگاپیکسل فلزی HFW1500TPدوربین بالت داهوا با تکنولوژی HDCVI و رزولیشن 5 مگاپیکسل توسط کمپانی خوش نام داهوا به بازار عرضه شده از قابلیت های این دوربین دام میشه به ضد گردوغبار و ضدرطوبت بودنش اشاره کرد که اصطلاحا کالا دارای استاندارد IP67 است. این کالای شرکت داهوا به دلیل داشتن کیس فلزی مناسب نصب در فضاهای داخلی و خارجی ا..

نمایش سریع

دوربین دام 2 مگاپیکسل فلزی HDW1200

مشخصات فنی دوربین دام 2 مگاپیکسل فلزی HDW1200دوربین دام داهوا با تکنولوژی HDCVI و رزولیشن 2 مگاپیکسل توسط کمپانی خوش نام داهوا به بازار عرضه  شده از قابلیت های این دوربین دام میشه به ضد گردوغبار و ضدرطوبت بودنش اشاره کرد که اصطلاحا کالا دارای استاندارد  IP67 است.این کالای شرکت داهوا به دلیل داشتن کیس فلزی مناسب نصب در فضاهای داخلی و ..

نمایش 1 تا 15 از 19 (2 صفحه)