استپر موتور-ارمیچر

استپر موتور-ارمیچر

استپر موتور-ارمیچر

حالت نمایش:
نمایش سریع

استپر موتور 1.8 درجه شفت مارپیچی

30,000تومان

استپر موتور نوعی از موتور dc است که به صورت گسسته حرکت میکند.استپ موتور 1.8 درجه شفت مارپیچی دارای 4 سیم و زاويه در هر پله 1.8 درجه و قطر شفت برنجی 2 میلی متر  میباشد.درون استپ موتور چندین سیم پیچ وجود دارد. این سیم ها در گروه هایی به نام فاز قرار دارند. با عبور الکتریسیته از هر یک از این فازها، موتور با سرعت یک گام در واحد زمانی به چرخش ..

نمایش سریع

استپر موتور 7.5 درجه مدل m35sp-7t

60,000تومان

استپر موتور نوعی از موتور dc است که به صورت گسسته حرکت میکند.استپ موتور m35sp-7t دارای 5 سیم و زاويه در هر پله 7.5 درجه و قطر شفت 2 میلی متر میباشد.درون استپ موتور چندین سیم پیچ وجود دارد. این سیم ها در گروه هایی به نام فاز قرار دارند. با عبور الکتریسیته از هر یک از این فازها، موتور با سرعت یک گام در واحد زمانی به چرخش در می آیدتوجه : این استپ..

نمایش سریع

استپر موتور 7.5 درجه گیربکس دار مدل m35sp-10n

85,000تومان

استپر موتور نوعی از موتور dc است که به صورت گسسته حرکت میکند.استپ موتور گیربکس دار m35sp-10n دارای 4 سیم و زاويه در هر پله 7.5 درجه و قطر شفت 2 میلی متر میباشد.درون استپ موتور چندین سیم پیچ وجود دارد. این سیم ها در گروه هایی به نام فاز قرار دارند. با عبور الکتریسیته از هر یک از این فازها، موتور با سرعت یک گام در واحد زمانی به چرخش در می آیدتوجه :&n..

نمایش سریع

استپر موتور نما 17 دو فاز 1.8 درجه 4 کیلو گرم

استپر موتور نما 17 دو فاز 1.8 درجه گشتاور 4 کیلو گرم  4 سیمه میباشد و تا 1.7 آمپر جریان برق مصرف می کند. استپر موتور نما 17 توان بسیار بالایی در ایجاد گشتاورهای بالا با کمترین صدا و لرزش را دارد. این نوع موتور گزینه مناسبی برای استفاده در پروژه هایی است که نیاز به کنترل حرکت به صورت دقیق دارند. از درایورهای مناسب این استپ موتور می‌توان به درای..

نمایش سریع
نمایش سریع
نمایش سریع
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)