پرینتر سه بعدی

حالت نمایش:
نمایش سریع

استپر موتور نما 23 NEMA گشتاور 13 استوک

400,000تومان

استپر موتور ساخت تایلند نما 23 گشتاور 13kg.cm سه فازاستپر موتور ساخت تایلند نما 23 با گشتاور 13kg.cm می باشد. این محصول می تواند در صنایع مختلف به منظور کنترل حرکت مورد استفاده قرار گیرد. متریال استفاده شده در این موتور کیفیت بسیار بالایی دارند و تماما توسط تولیدکنندگان تایلندی ساخته شده اند. استپر موتور توانایی انتقال بار وارده را با بالاترین دقت ..

نمایش سریع

استپر موتور نما 23 NEMA گشتاور 9 کیلو استوک

330,000تومان

استپر موتور ساخت تایلند نما 23 گشتاور 9kg.cm سه فازاستپر موتور ساخت تایلند نما 23 با گشتاور 9kg.cm می باشد. این محصول می تواند در صنایع مختلف به منظور کنترل حرکت مورد استفاده قرار گیرد. متریال استفاده شده در این موتور کیفیت بسیار بالایی دارند و تماما توسط تولیدکنندگان تایلندی ساخته شده اند. استپر موتور توانایی انتقال بار وارده را با بالاترین دقت و ..

نمایش سریع

اسپتر موتور نما 17 NEMA استوک

160,000تومان

استپر موتور یکی از انواع الکتروموتور ها میباشد که وظیفه ی انجام کنترل موقعیت را بر عهده دارد و در انواع مختلف و به منظور کنترل دقیق سرعت، مقدار و شتاب حرکت با استفاده از سیگنال های پالس استفاده میشود. استپر موتور علی رغم ابعاد کوچکی که دارد میتواند گشتاور بالایی تولید کند...

نمایش سریع

اسپتر موتور نما 17 NEMA استوک

160,000تومان

استپر موتور یکی از انواع الکتروموتور ها میباشد که وظیفه ی انجام کنترل موقعیت را بر عهده دارد و در انواع مختلف و به منظور کنترل دقیق سرعت، مقدار و شتاب حرکت با استفاده از سیگنال های پالس استفاده میشود. استپر موتور علی رغم ابعاد کوچکی که دارد میتواند گشتاور بالایی تولید کند...

نمایش سریع

دستگاه مینی CNC سه محور

8,600,000تومان

مشخصات فنی دستگاه مینی CNC سه محورمشخصات کلیابعاددستگاه 45*45*60 سانتی متروزن 10 کیلوگرممشخصات فنیتکنولوژی برش  فرزسرعت برش  حد اکثر20 میلی‌متر بر ثانیهابعاد کارگیر 60*150*250 سانتی‌متردقت برش 100 میکروناتصالات USBمشخصات نازلتعداد اسپیندل 1 عددقطر فرز 3 میلی‌مترسرعت حرکت اسپیندل 20 میلی‎متر بر ثانیهسایر مشخصاتنرم افزار grbl mast..

نمایش سریع

فیلامنت پرینتر سه بعدی ابی PLA

300,000تومان

فیلامنت پرینتر سه بعدی ابی PLAاولین تولید کننده فیلامنت جنس خوب و درجه 1 در ایران با بهترین کیفیت مواد اولیه با ضمانت یکماهه مرجوعی کالا در صورت نا رضایتی کالافیلامنت PLA ابی از جمله مواد مصرفی مورد نیاز پرینترهای سه بعدی است که کاربردهای فراوانی در صنعت پرینت سه بعدی دارد. قطر این فیلامنت ۱,۷۵ میلیمتر است و در رولهای یک کیلوگرمی عرضه می شود.Poly L..

نمایش سریع

فیلامنت پرینتر سه بعدی زرد PLA

250,000تومان

فیلامنت پرینتر سه بعدی زرد PLAاولین تولید کننده فیلامنت جنس خوب و درجه 1 در ایران با بهترین کیفیت مواد اولیه با ضمانت یکماهه مرجوعی کالا در صورت نا رضایتی کالافیلامنت PLA زرد از جمله مواد مصرفی مورد نیاز پرینترهای سه بعدی است که کاربردهای فراوانی در صنعت پرینت سه بعدی دارد. قطر این فیلامنت ۱,۷۵ میلیمتر است و در رولهای یک کیلوگرمی عرضه می شود.Poly L..

نمایش سریع

فیلامنت پرینتر سه بعدی سفید PLA

250,000تومان

فیلامنت پرینتر سه بعدی سفید PLAاولین تولید کننده فیلامنت جنس خوب و درجه 1 در ایران با بهترین کیفیت مواد اولیه با ضمانت یکماهه مرجوعی کالا در صورت نا رضایتی کالافیلامنت PLA سفید از جمله مواد مصرفی مورد نیاز پرینترهای سه بعدی است که کاربردهای فراوانی در صنعت پرینت سه بعدی دارد. قطر این فیلامنت ۱,۷۵ میلیمتر است و در رولهای یک کیلوگرمی عرضه می شود.Poly..

نمایش سریع

فیلامنت پرینتر سه بعدی قرمز PLA

230,000تومان

فیلامنت پرینتر سه بعدی قرمز PLAاولین تولید کننده فیلامنت جنس خوب و درجه 1 در ایران با بهترین کیفیت مواد اولیه با ضمانت یکماهه مرجوعی کالا در صورت نا رضایتی کالافیلامنت PLA قرمز از جمله مواد مصرفی مورد نیاز پرینترهای سه بعدی است که کاربردهای فراوانی در صنعت پرینت سه بعدی دارد. قطر این فیلامنت ۱,۷۵ میلیمتر است و در رولهای یک کیلوگرمی عرضه می شود.Poly..

نمایش سریع

فیلامنت پرینتر سه بعدی قهوه ای PLA

340,000تومان

فیلامنت پرینتر سه بعدی قهوه ای PLAاولین تولید کننده فیلامنت جنس خوب و درجه 1 در ایران با بهترین کیفیت مواد اولیه با ضمانت یکماهه مرجوعی کالا در صورت نا رضایتی کالافیلامنت PLA قهوه ای از جمله مواد مصرفی مورد نیاز پرینترهای سه بعدی است که کاربردهای فراوانی در صنعت پرینت سه بعدی دارد. قطر این فیلامنت ۱,۷۵ میلیمتر است و در رولهای یک کیلوگرمی عرضه می شو..

نمایش سریع

فیلامنت پرینتر سه بعدی مشکی PLA

250,000تومان

فیلامنت پرینتر سه بعدی مشکی PLAاولین تولید کننده فیلامنت جنس خوب و درجه 1 در ایران با بهترین کیفیت مواد اولیه با ضمانت یکماهه مرجوعی کالا در صورت نا رضایتی کالافیلامنت PLA مشکی از جمله مواد مصرفی مورد نیاز پرینترهای سه بعدی است که کاربردهای فراوانی در صنعت پرینت سه بعدی دارد. قطر این فیلامنت ۱,۷۵ میلیمتر است و در رولهای یک کیلوگرمی عرضه می شود.Poly..

نمایش سریع

پرینتر سه بعدی مدل AD100

6,000,000تومان

ساخت و فروش پرینتر سه بعدی مدل AD100پرینتر سه بعدی ساخت گروه علمی تحقیقاتی اریا تریدیدستگاه پرینتر سه بدی مدل AD100 که طراحی فوق العاده زیبا و کار امد به صورت صنعتی طراحی شده که تمامی قطعات و سرویس ان با گروه اریا تریدی پشتیبانی میشودکلیه تجهیزات و لوازم استفاده شده در این دستگاه دارای بالا ترین کیفیت و ساخت دستگاه توسط تیم حرفه ای اریا تریدی پرینت..

نمایش سریع

پرینتر سه بعدی مدل AD300

10,000,000تومان

طراحی ، ساخت و فروش پرینتر سه بعدی مدل AD300پرینتر سه بعدی ساخت گروه علمی تحقیقاتی اریا تریدیدستگاه پرینتر سه بدی مدل AD300 که طراحی فوق العاده زیبا و کار امد به صورت صنعتی طراحی شده که تمامی قطعات و سرویس ان با گروه اریا تریدی پشتیبانی میشودکلیه تجهیزات و لوازم استفاده شده در این دستگاه دارای بالا ترین کیفیت و ساخت دستگاه توسط تیم حرفه ای اریا تری..

نمایش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)