کابل و شارژر

حالت نمایش:
نمایش سریع
نمایش سریع

شارژر فندکی خودرو مدل KD-10 دو پورت

شارژر فندکی خودرو مدل KD-10 دو پورتشارژر فندکی 2 پورت قابلیت شارژ موبایل ، تبلت، موزیک پلیر و… را دارد. با داشتن این محصول می توانید در داخل خودرو موبایل و تبلت خود را شارژ نمایید.با این شارژر فندکی می‌توانید باتری دو دستگاه مختلف را به‌طور همزمان و بدون نیاز به پریز برق شارژ کنید. شارژرهای فندکی به‌صورتی طراحی شده‌اند که برای شارژ باتری دستگاه‌های..

نمایش سریع

شارژر فندکی ریمکس مدل CC201

350,000تومان

شارژر فندکی ریمکس مدل CC201شارژر فندکی «ریمکس» طولی در حدود 7.3 سانتی‌متر دارد. این محصول بااتصال به محل فندک خودرو می‌تواند جریان الکتریکی 5 ولتی را برای شارژ کردن دستگاه‌هایی مثل موبایل، دوربین، GPS و حتی تبلت‌ها فراهم کند. در قسمت انتهایی آن یک برجستگی مربع مانند وجود دارد که دو درگاه USB در آن تعبیه شده است. شدت‌جریان خروجی این درگاه‌ها 1 و 2.1..

نمایش سریع

شارژر فندکی مدل C403 همراه با کابل microUSB

شارژر فندکی مدل C403 همراه با کابل microUSBشارژر فندکی 2 پورت قابلیت شارژ موبایل ، تبلت، موزیک پلیر و… را دارد. با داشتن این محصول می توانید در داخل خودرو موبایل و تبلت خود را شارژ نمایید.شارژر فندکی مدل C۴۰۳ وزنی در حدود ۳۱ گرم دارد و ولتاژ ورودی در این محصول مانند اکثر شارژرهای فندکی ۱۲ تا ۲۴ ولت است، به همین دلیل با درگاه فندک در اکثر خودروها سا..

نمایش سریع

کابل شارژ اندرویدی موبایل میکرو USB رئال می

کابل شارژ اندرویدی موبایل میکرو USB رئال میاین کابل دارای طراحی شیک و زیبا و کیفیت فوق العاده ای است .دارای حجم و وزن کم می باشد. این محصول از قیمت بسیار مناسبی برخور دار استکابل شارژ realme با طول یک متر مناسب برای گوشی های اندرویدی است که پورت شارژ آن ها از نوع میکرو usb است.کابل شارژ رئال می میتواند بین کامپیوتر و گوشی موبایل انتقال دیتا داشته ب..

نمایش سریع

کابل شارژ اندرویدی موبایل و تبلت میکرو USB کنفی

کابل شارژ اندرویدی موبایل و تبلت میکرو USB کنفیاین کابل دارای طراحی شیک و زیبا و کیفیت فوق العاده ای است .دارای حجم و وزن کم می باشد. کابل شارژ اندروید با طول 1000 میلیمتر دارای تبدیل USB به کانکتور Micro USB با توانایی شارژ انواع گوشی یا تبلت و انتقال اطلاعات و داده ها را دارد. این کابل از نوع فست با قابلیت شارژ سریع و انتقال اطلاعات مناسب بر..

نمایش سریع

کابل شارژ تایپ c کوتاه سامسونگ

کابل شارژ تایپ c کوتاه سامسونگاین کابل دارای طراحی شیک و زیبا و کیفیت فوق العاده ای است .دارای حجم و وزن کم می باشد. کابل شارژ type-c سامسونگکابل ها از قدیمی ترین روش های شارژ گوشی های هوشمند هستند که کاربران می توانند با استفاده از آن ها به شارژ دستگاه های مختلف خود بپردازند. یکی از انواع کابل های شارژ، کابل شارژ و انتقال داده سامسونگ با طول ..

نمایش سریع

کابل شارژ موبایل type-c فنری

کابل شارژ موبایل type-c فنریاین کابل دارای طراحی شیک و زیبا و کیفیت فوق العاده ای است .دارای حجم و وزن کم می باشدپارگی کابل و خراب شدن کابل‌های شارژ گوشی موبایل یکی از مهم‌ترین دلایل نیاز به کابل ‌های یدکی است. بنابراین نیاز به یک کابل خوب بیش از پیش احساس می‌شود. برای استفاده از این کابل کافی است آن را از طریق کانکتور USB‌ به شارژرآن را هم به درگا..

نمایش سریع

کابل شارژ موبایل تایپ c رئال می

کابل گوشی موبایل تایپ c رئال میاین کابل دارای طراحی شیک و زیبا و کیفیت فوق العاده ای است .دارای حجم و وزن کم می باشد. این محصول از قیمت مناسبی نیز بر خوردار می باشد نوع کابل‌های تایپ c است و طول کابل 1 متر می باشد. این نوع کابل‌ها   و دسته های کنسول هستند؛ همچنین بیشتر هدست‌های بلوتوث و پاوربانک‌ها به کمک این نوع کابل شارژ می‌شوند. ر..

نمایش سریع

کابل شارژ موبایل تایپ Type-c رئال می

کابل شارژ موبایل تایپ Type-c رئال میاین کابل دارای طراحی شیک و زیبا و کیفیت فوق العاده ای است .دارای حجم و وزن کم می باشد. این محصول از قیمت مناسبی نیز بر خوردار می باشد نوع کابل‌های تایپ c است و طول کابل 1 متر می باشد. این نوع کابل‌ها   و دسته های کنسول هستند؛ همچنین بیشتر هدست‌های بلوتوث و پاوربانک‌ها به کمک این نوع کابل شارژ می‌شو..

نمایش سریع

کابل شارژ موبایل تایپ Type-C سامسونگ

کابل شارژ موبایل تایپ Type-C سامسونگاین کابل دارای طراحی شیک و زیبا و کیفیت فوق العاده ای است .دارای حجم و وزن کم می باشد. این محصول از قیمت مناسبی نیز بر خوردار می باشدکابل شارژ سامسونگ نوع تایپ Type-C است و طول کابل 1 متر می باشد.ازین نوع کابل شارژ برای موبایل،تبلت، هدست‌های بلوتوث و پاوربانک‌ها استفاده میشود. روکش پلاستیکی این مدل باعث محکم شدن ..

نمایش سریع

کابل شارژ موبایل تایپ Type-C سامسونگ S8

کابل شارژ موبایل تایپ Type-C سامسونگ S8این کابل دارای طراحی شیک و زیبا و کیفیت فوق العاده ای است .دارای حجم و وزن کم می باشد. این محصول از قیمت مناسبی نیز بر خوردار می باشد کابل شارژ سامسونگ نوع تایپ Type-C است و طول کابل 1 متر می باشد.ازین نوع کابل شارژ برای موبایل،تبلت، هدست‌های بلوتوث و پاوربانک‌ها استفاده میشود. روکش پلاستیکی این مدل ..

نمایش سریع

کابل شارژ موبایل تایپ Type-c فلت

کابل شارژ موبایل تایپ Type-c فلتاین کابل دارای طراحی شیک و زیبا و کیفیت فوق العاده ای است .دارای حجم و وزن کم می باشد. این محصول از قیمت مناسبی نیز بر خوردار می باشد نوع کابل‌های تایپ c است و طول کابل 1 متر می باشد. این نوع کابل‌ها   و دسته های کنسول هستند؛ همچنین بیشتر هدست‌های بلوتوث و پاوربانک‌ها به کمک این نوع کابل شارژ می‌شوند. ..

نمایش سریع

کابل شارژ موبایل و تبلت اندرویدی میکرو USB الدینیو

کابل شارژ موبایل و تبلت اندرویدی میکرو USB الدینیواین کابل دارای طراحی شیک و زیبا و کیفیت فوق العاده ای است و دارای حجم و وزن کم می باشد. کابل «الدینیو» با داشتن یک متر طول، نیاز کاربران برای شارژ‌کردن گوشی یا تبلت‌های اندرویدی  را از فاصله‌ای نسبتا دور برطرف می‌کند. برخلاف کابل‌های لایتنینگ که می‌توان آن‌ها را بدون توجه‌ به جهت کانکتور ب..

نمایش سریع

کابل شارژ موبایل و تبلت میکرو USB اصلی هوآوی

کابل شارژ موبایل و تبلت میکرو USB اصلی هوآویاین کابل دارای طراحی شیک و زیبا و کیفیت فوق العاده ای است .دارای حجم و وزن کم می باشد. کابل شارژ اندروید اصلی هوآوی با طول 1000 میلیمتر دارای تبدیل USB به کانکتور Micro USB با توانایی شارژ انواع گوشی یا تبلت و انتقال اطلاعات و داده ها را دارد. این کابل از نوع فست با قابلیت شارژ سریع و انتقال اطلاعات ..

نمایش 1 تا 15 از 34 (3 صفحه)