اسپیکر دو تیکه

حالت نمایش:
نمایش سریع
نمایش سریع
نمایش سریع

اسپیکر دو تیکه ایکس پی Xp-S35

اسپیکر ایکس پی پروداکت مدل Xp-S35اسپیکر ایکس پی مدل SU35 محصولی با کیفیت از برند ایکس پی میباشد که از صدا و طراحی مناسبی برخوردار است. این اسپیکر از طریق سیم و با رابط 3.5 میلیمتری صدا به موبایل، موزیک پلیر، کامپیوتر و دیگر دستگاه های دارای این درگاه متصل میگردد و پس از متصل شدن USB آن جهت تامین انرژی مورد نیاز اسپیکر اقدام به پخش موسیقی مینماید.فر..

نمایش سریع
نمایش سریع

اسپیکر دو تیکه ایکس پی XP-SU30B

120,000تومان

اسپیکر دو تیکه ایکس پی XP-SU30BSpeaker XP Product SU30B Notebookاسپیکر دو تیکه لپ تاپی ایکس پی پروداکت مدل XP-su30B با کیفیت ساخت عالی و همچنین پرتاب صدای عالی و همچنین قیمت مناسب و کارایی بالا در بازار محبوب است و استفاده زیادی از آن میشود اسپیکر دو تیکه لپ تاپی مدل XP-su30B دارای حجم و وزن کم می باشد.این اسپیکر دوتیکه لپ تاپ و کامپیوتر دارای طراح..

نمایش سریع

اسپیکر دو تیکه ایکس پی XP-SU32B

95,000تومان

اسپیکر ایکس پی-پروداکت مدل XP-su32Bاسپیکر دو تیکه لپ تاپی ایکس-پروداکت مدل XP-su32B با کیفیت ساخت عالی و همچنین پرتاب صدای عالی و همچنین قیمت مناسب و کارایی بالا در بازار محبوب است و استفاده زیادی از آن میشود اسپیکر دو تیکه لپ تاپی مدل XP-su32B دارای حجم و وزن کم می باشد.این اسپیکر دوتیکه لپ تاپ و کامپیوتر دارای طراحی شیک و زیبا و کیفیت فوق العاده ..

نمایش سریع
نمایش سریع

اسپیکر دو تیکه ایکس پی XP-SU34B

90,000تومان

اسپیکر ایکس پی-پروداکت مدل XP-su34Bاسپیکر دو تیکه لپ تاپی ایکس-پروداکت مدل XP-su34B با کیفیت ساخت عالی و همچنین پرتاب صدای عالی و همچنین قیمت مناسب و کارایی بالا در بازار محبوب است و استفاده زیادی از آن میشود اسپیکر دو تیکه لپ تاپی مدل XP-su34B دارای حجم و وزن کم می باشد.این اسپیکر دوتیکه لپ تاپ و کامپیوتر دارای طراحی شیک و زیبا و کیفیت فوق العاده ..

نمایش سریع

اسپیکر دو تیکه ایکس پی XP-SU36B

100,000تومان

اسپیکر دو تیکه ایکس پی XP-SU36Bاسپیکر دو تیکه لپ تاپی  اسپیکر ایکس پی-پروداکت مدل XP-su36Bبا کیفیت ساخت عالی و همچنین پرتاب صدای عالی و همچنین قیمت مناسب و کارایی بالا در بازار محبوب است و استفاده زیادی از آن میشود اسپیکر دو تیکه لپ تاپی مدل XP-su36B دارای حجم و وزن کم می باشد. این اسپیکر دو تیکه لپ تاپ و کامپیوتر دارای طراحی شیک و زیبا و کیفی..

نمایش سریع

اسپیکر دو تیکه ایکس پی XP-SU37B

95,000تومان

اسپیکر دو تیکه ایکس پی XP-SU37Bاسپیکر دو تیکه لپ تاپی ایکس-پروداکت مدل XP-su37B با کیفیت ساخت عالی و همچنین پرتاب صدای عالی و همچنین قیمت مناسب و کارایی بالا در بازار محبوب است و استفاده زیادی از آن میشود اسپیکر دو تیکه لپ تاپی مدل XP-su37B دارای حجم و وزن کم می باشد.این اسپیکر دوتیکه لپ تاپ و کامپیوتر دارای طراحی شیک و زیبا و کیفیت فوق العاده ای ا..

نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)