تبدیل

حالت نمایش:
نمایش سریع

تبدیل AV به HDMI

155,000تومان

تبدیل AV به HDMIAV to HDMI Converter Adapterتبدیل AV به HDMI از سری تبدیل هایی است که میتوان تبدیل سیگنالAV کامپوننت شامل صدای دو بانده و تصویر به سیگنال HDMI شامل صدا و تصویر همزمان است.این دستگاه برای تبدیل خروجی دستگاه هایی مانند کنسول بازی ، پخش ویدئو ، گیرنده های قدیمی و... و  تبدیل به سیگنال HDMI برای اتصال به نمایشگرهای جدید ا..

نمایش سریع

تبدیل DVI-D به VGA

20,000تومان

تبدیل DVI-D به VGA DVI-D to VGA Adaptorبا این تبدیل می‌توان از خروجی DVI-D در کارت گرافیک و دیگر وسایلی که دارای DVI-D هستند پورت VGA دریافت کرد. برای اتصال یک کارت گرافیک به یک دستگاه پخش کننده مانند مانیتور یا ویدئو پروژکتور مبدل DVI به VGA یک محصول برای تبدیل یکی از این درگاه‌ها به دیگری است. درگاه VAG در این مبدل یک پورت 15 پین د..

نمایش سریع

تبدیل DVI-D به VGA اکتیو

100,000تومان

تبدیل DVI-D به VGA اکتیوDVI-D to VGA Video Adapter Converterبا این تبدیل می‌توان از خروجی DVI-D در کارت گرافیک و دیگر وسایلی که دارای DVI-D هستند، پورت VGA دریافت کرد. بوسیله تبدیل DVI-D به VGA میتوان تصویر کارت گرافیک با خروجی DVI-D  را به مانیتور با پورت VGA  متصل نمایید.سازگار با انواع دستگاه های دارای پورت DVI-D و پشتیبانی ا..

نمایش سریع

تبدیل DVI-I به VGA

20,000تومان

تبدیل DVI-I به VGADVI-I to VGA Adaptorبا این تبدیل می‌توان از خروجی DVI-I در کارت گرافیک و دیگر وسایلی که دارای DVI-I هستند پورت VGA دریافت کرد. برای اتصال یک کارت گرافیک به یک دستگاه پخش کننده مانند مانیتور یا ویدئو پروژکتور مبدل DVI به VGA یک محصول برای تبدیل یکی از این درگاه‌ها به دیگری است. درگاه VAG در این مبدل یک پورت 15 پین دارد. همچنین درگا..

نمایش سریع

تبدیل HDMI به AV

155,000تومان

تبدیل HDMI به AVHDMI to AV Convertorتبدیل HDMI به AV از سری تبدیل هایی است که میتوان تبدیل سیگنال HDMI شامل صدا و تصویر به سیگنال AV کامپوننت شامل صدای دو بانده و تصویر همزمان است.این دستگاه برای تبدیل خروجی دستگاه هایی مانند کنسول بازی ، پخش ویدئو ، گیرنده های قدیمی و... از مزایای اصلی از این مدل نسبت به سایر برند ها افزایش کیفیت و وضوح تصویر ورود..

نمایش سریع

تبدیل دیسپلی پورت به DVI

105,000تومان

تبدیل دیسپلی پورت به DVIDisplayPort to DVI-I Adapter/Video Converterبا این تبدیل می‌توان از خروجی DisplayPort در کارت گرافیک و دیگر وسایلی که دارای DisplayPort هستند، پورت DVI دریافت کرد. بوسیله تبدیل دیسپلی پورت به دی وی آی میتوان تصویر کارت گرافیک و یا نوت بوک با خروجی DIS PLAY PORT  را به مانیتور با پورت DVI  متصل نمود.س..

نمایش سریع

تبدیل دیسپلی پورت به HDMI

65,000تومان

تبدیل دیسپلی پورت به HDMIDisplayPort to HDMI Video Adapter Converterبا این تبدیل می‌توان از خروجی DisplayPort در کارت گرافیک و دیگر وسایلی که دارای DisplayPort هستند، پورت HDMI دریافت کرد. بوسیله تبدیل دیسپلی پورت به اچ دی ام آی میتوان تصویر کارت گرافیک و یا نوت بوک با خروجی دیسپلی پورت را به مانیتور با پورت HDMI  متصل نمود.سازگار با..

نمایش سریع

تبدیل دیسپلی پورت به VGA

80,000تومان

تبدیل دیسپلی پورت به VGADisplayPort to VGA Display Monitor Adapterبا این تبدیل می‌توان از خروجی Displayport در لپ تاپ و کارت گرافیک و دیگر وسایلی که دارای Display Port هستند، پورت VGA دریافت کرد.دیسپلی پورت کانکتور ویدیویی جدیدی است که بر روی ابزارهای مدرن‌تر و جدید‌تر مخصوصا لپ‌تاپ‌ ها ارائه می‌شود. برای استفاده از این تبدیل DisplayPort به VG..

نمایش سریع

تبدیل میکرو اچ دی ام آی به VGA

150,000تومان

تبدیل میکرو اچ دی ام آی به VGAMicro HDMI to VGA Video Adapter Converterبا این تبدیل می‌توان از خروجی Micro HDMI در لپ تاپ ، کارت گرافیک و دیگر وسایلی که دارای Micro HDMI هستند پورت VGA دریافت کرد. میکرو اچ دی ام آی کانکتور ویدیویی جدیدی است که بر روی ابزارهای مدرن‌تر و جدید‌تر خصوصا لپ‌تاپ‌ها ارائه می‌شود. مبدل تخصصی و حرفه ای تبدیل دستگاههای ..

نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)