تبدیل

حالت نمایش:
نمایش سریع

تبدیل AV به HDMI

150,000تومان

مشخصات فنی تبدیل AV به HDMIمشخصاتابعاد66*55*20 سانتی‌مترجنسپلاستیکوزن85 گرمورودیavخروجی1080p60Hz . 720p/60Hzرزولوشن خروجیfull hdبالاترین رزولوشن پشتیبانی شده1080منبع تغذیهusb power V/A..

نمایش سریع

تبدیل Display port به DVI

90,000تومان

مشخصات فنی تبدیل Display port به DVIمشخصاتنوع کابل Display port به DVIطول کابل17 سانتی متر..

نمایش سریع

تبدیل Display Port به HDMI

65,000تومان

مشخصات فنی تبدیل Display Port به HDMIابعاد250 میلی‌مترنوع کانکتورDisplayPortنوع درگاهHDMIسازگار باانواع دستگاه های دارای پورت DISPLAY PORTپشتیبانی ازرزولوشن Full HDسایر توضیحات مبدلامکان انتقال صدا و تصویر از دستگاههای دارای پورت دیسپلی به دستگاههای دارای ورودی HDMI\پشتیبانی از انواع نوت بوک و تلویزیون و مانیتور و ویدئو پروژکتور و کنسول بازی..

نمایش سریع

تبدیل DVI-D به VGA

20,000تومان

مشخصات فنی مبدل DVI-D به VGA نوع کانکتورDVIنوع درگاهVGAپشتیبانی ازرزولوشن Full HDسایر توضیحات مبدلمبدل DVI-D به VGA..

نمایش سریع

تبدیل DVI-D به VGA اکتیو

100,000تومان

مشخصات فنی تبدیل DVI-D به VGA اکتیونوع کانکتورDVIنوع درگاهVGAپشتیبانی ازرزولوشن Full HDسایر توضیحات مبدلمبدل DVI-D به VGAپشتیبانی از کارت گرافیک های جدیدقابلیت Plug and Play و بدون نیاز به نصب درایورپشتیبانی از رزولوشن 1080بدون نیاز به منبع تغذیه خارجیطول کابل 15 سانتی متردارای کابل گرد قابل انعطافقابلیت تبدیل DVI-D به VGA به صورت یک طرفه..

نمایش سریع

تبدیل DVI-I به VGA

20,000تومان

مشخصات فنی تبدیل DVI-I به VGAنوع کانکتورDVIنوع درگاهVGAپشتیبانی ازرزولوشن Full HDسایر توضیحات مبدلمبدل DVI-I به VGA..

نمایش سریع

تبدیل دیسپلی پورت به وی جی ای

80,000تومان

تبدیل دیسپلی پورت به وی جی ایتبدیل دیسپلی پورت به وی جی ای مانیتور ، تلویزیون ، ویدئو پروژکتور سازگار با Displayport v1.3با این تبدیل می‌توان از خروجی Displayport در لپ تاپ Mac و کارت گرافیک و دیگر وسایلی که دارای Display Port هستند، پورت VGA دریافت کرد. DisplayPort کانکتور ویدیویی جدیدی است که بر روی ابزارهای مدرن‌تر و جدید‌تر خصوصا لپ‌تاپ‌ها ارائ..

نمایش سریع

تبدیل میکرو اچ دی ام ای به وی جی ای

150,000تومان

تبدیل میکرو اچ دی ام ای به وی جی ایبا این تبدیل می‌توان از خروجی Micro HDMI در لپ تاپ ، کارت گرافیک و دیگر وسایلی که دارای Micro HDMI هستند، پورت VGA دریافت کرد. Micro HDMI کانکتور ویدیویی جدیدی است که بر روی ابزارهای مدرن‌تر و جدید‌تر خصوصا لپ‌تاپ‌ها ارائه می‌شود، مبدل تخصصی و حرفه ای تبدیل دستگاههای با خروجی Micro HDMI به دستگاههای..

نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)