هندزفری

حالت نمایش:
نمایش سریع

هندزفری دور گردنی بلوتوث JBL

هندزفری دور گردنی بلوتوث JBLJBL Bluetooth Handsfreeهندزفری بلوتوثی JBL طوری طراحی شده که تو گوشی های آن با سیم به هم متصل شده که دور گردن کاربر قرار میگیرد و از افتادن هندزفری جلوگیری میکند و وزن سبک آن باعث میشود که فرد با استفاده طولانی مدت احساس خستگی نکند.اندازه ی هندزفری بسیار مناسب است و به راحتی داخل کیف یا جیب قرار میگیرد بدون اینکه فضای زی..

نمایش سریع
نمایش سریع

هندزفری وریتی مدل V-E46

60,000تومان

هندزفری وریتی مدل V-E46هندزفری VERITY مدل V-E46 یک محصول با کیفیت و به صرفه و در عین حال طراحی زیبا با برند وریتی می باشد. هندزفری VERITY مدل V-E46 مشکی همانند دیگر محصولات این شرکت در عین سادگی، زیباست. این هندزفری با‌سیم وزن کمی دارد و هنگام استفاده‌ی طولانی مدت، احساس خستگی نخواهید کرد. اتصال آن با یک جک 3.5 میلی‌متری انجام می‌گیرد. دکمه‌ هایی ب..

نمایش سریع

هندزفری وریتی مدل V-E48

60,000تومان

هندزفری وریتی مدل V-E48هندزفری VERITY مدل V-E48  یک محصول با کیفیت و به صرفه و در عین حال طراحی زیبا با برند وریتی می باشد. هندزفری VERITY مدل V-E48 مشکی همانند دیگر محصولات این شرکت در عین سادگی، زیباست. این هندزفری با‌سیم وزن کمی دارد و هنگام استفاده‌ی طولانی مدت، احساس خستگی نخواهید کرد. اتصال آن با یک جک 3.5 میلی‌متری انجام می‌گیرد. دکمه‌ ..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)