ماژول سیم کارت Sim800L

ماژول سیم کارت Sim800L

135,000تومان
کد محصول: SIM800L
موجودی در انبار
تعداد بازدید 125

توضیحات محصول

SIM800L GSM / GRPS module

ماژول سیم کارت Sim800L

ماژول سیم کارت SIM800L با برد راه انداز و آنتن قابلیت نصب میکروفن و اسپیکر GSM به کمک این ماژول می توان به برقراری تماس تلفنی، ارسال و دریافت پیامک و اتصال به اینترنت پرداخت.در حقيقت يک تلفن همراه هوشمند است كه فرمان های مختلف و متنوع دستگاه های طراحی شده را به درستي دريافت و ارسال می نمايد و از سوی ديگر پاسخ های مربوطه را نيز از دستگاه يا كاربر دريافت كرده و به دستگاه های طراحی شده تحويل ميدهد. این ماژول ابعاد کوچکی داشته و برای راه اندازی تنها نیاز به یک سیم کارت دارد.این ماژول نسخه جدیدتر خانواده SimCom می‌باشد که برای انواع کاربردها بهینه شده است.

ماژول SIM800L  دارای پورت سریال UART بوده و به سادگی با آردوینو راه اندازی می شود. به کمک این ماژول می توان از راه دور به بررسی دما، رطوبت و .... پرداخت.  از این ماژول می توان در پروژه های دزدگیر و اعلام حریق سیم کارتی جهت اطلاع وقوع خطر به کاربر از طریق تماس تلفنی استفاده نمود. از طرف دیگر، به کمک این ماژول می توان به کنترل رله و وسایل برقی از طریق تماس، پیامک و اینترنت GPRS پرداخت. همچنین، با اتصال بلندگو و میکروفون به ماژول، می توانید به برقراری تماس صوتی دو طرفه بپردازید. با توجه به ابعاد کوچک و قیمت بسیار اقتصادی در مقایسه با دیگر ماژول ها، این برد به انتخابی مناسب در پروژه های کنترل از راه دور بدل می شود.

این ماژول چهار باند 850/900/1800/1900MHZ را پشتیبانی می کند و دارای امکانات GSM/GPRS میباشد .کنترل و مدیریت کلیه امکانات این ماژول و دیباگ کردن از طریق ارتباط سریال USART امکان پذیر است .

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید