هندزفری

هندزفری

هندزفری    

حالت نمایش:
نمایش سریع

هندزفری کین مدل K38

(0)
80,000تومان

هندزفری کین مدل K38هندزفری کین مدل k38 از مواد با کیفیت ساخته شده است. طول کابل 130 سانتیمتر  است. یک پنل مدیریت صدا و میکروفون بر روی کابل قرار دارد تا بتوانید به تماس های تلفنی پاسخ دهید و هنگام پخش موسیقی، موزیک های خود را مدیریت کنید، به گونه ای که با یکبار کلیک موزیک متوقف یا شروع می شود و با 2 و 3 بار کلیک می توانید به آهنگ بعدی بروید.هن..

نمایش سریع

هندزفری وریتی مدل V-E82

(0)
85,000تومان

هندزفری وریتی مدل V-E82امروزه با پیشرفت تکنولوژی و نیاز به تماس های تلفنی هنگام حرکت و رانندگی با ماشین و همچنین گوش دادن به آهنگ هنگام کار یا ورزش نیاز به استفاده از یک هندزفری یا ایرفون با کیفیت برای کاربران تلفن همراه و دستگاه های مشابه آن احساس می شود. هندزفری VERITY مدل V-E82 مشکی یک محصول با کیفیت و به صرفه و در عین حال طراحی زیبا با برند وری..

نمایش سریع

هندزفری سیمی KIN K-101

(0)
80,000تومان

هندزفری سیمی KIN K-101کیفیت و بلندی صدای هندزفری سیمی KIN K-101 در بازه قیمتی که دارد، در یک کلام عالی است. بیس صدا نیز مناسب است.  هندزفری KIN  K 101 کیفیت ساخت و بسته بندی مناسبی دارد. جنس سیم استفاده شده نسبت به قیمت، خوب است. در کل هندزفری های سیمی KIN  در مدل های مختلف کیفیت و تفکیک صدای خوبی را دارند...

نمایش سریع

هندزفری ارلدام مدل ET-E44 USB-C

(0)
225,000تومان

هندزفری ارلدام مدل ET-E44 USB-Cهندزفری Earldom ET-E44 به دلیل فناوری پیشرفته‌ای که دارد، صدا را باکیفیت مناسب پخش می‌کند؛ به گونه‌ای که کاربر هنگام گوش دادن به موسیقی، صدای بدون نویزی را می‌شنود. این هندزفری طول کابل مناسبی دارد و در آن میکروفونی برای مکالمه تلفنی تعبیه شده است. این گجت جنس مناسبی دارد و برای اکثر گوشی‌های بازار که رابط USB type C ..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)