کارتریج کانن تونر مشکی 708 لیزری

توضیحات محصول

کارتریج کانن 708

کارتریج کانن تونر مشکی 708 لیزری

کارتریج تونر طرح فابریک 708 قابلیت چاپ تا2500 برگهA4  را به بهترین کیفیت دارد.این کارتریج قابلیت 3 تا 4 بار شارژ مانند کارتریج های اورجینال را توسط تونر دارد.کارتریج کانن از بهترین مواد اولیه و تونر درکشور چین تولید شده است و نسبت به کارتریج های موجود در بازار از بالاترین کیفیت برخوردار است.

پرینترهایی که با کارتریج 708 سازگار هستند عبارتند از :کارتریج پرینتر LBP 3300-کارتریج پرینتر LBP 3360-کارتریج پرینتر LBP 5000-کارتریج پرینتر LBP 5100

کارتریج های طرح (غیر اورجینال)  

کارتریج طرح فابریک (های کپی) 303 کارتریجی است که توسط کارخانه های غیر سازنده پرینتر اصلی تولید می شوند که کلیه قطعات آن تولید اول هستند. امروزه با استفاده از بهترین قطعات در تولید کارتریج توانسته اند کارتریجی با کیفیت بسیار بالا  و به صرفه  تولید کنند . مناسب بودن قیمت کارتریج ، توام با کیفیت بالای آن از عوامل موثر تقاضای بالای این محصول  در بازار می باشد. یکی از خصوصیات مهم کارتریج طرح فابریک، قابل شارژ بودن آن تا حداکثر 4 بار است . پیشنهاد ما خرید کارتریج طرح فابریک به جای اورجینال است. شما می توانید با خرید کارتریج 303 طرح فابریک در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنید.

کارتریج لیزری مشکی کانن مدل Canon 303نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی