کارتریج کانن تونر مشکی 725 لیزری

توضیحات محصول

کارتریج کانن 725

کارتریج کانن تونر مشکی 725 لیزری

کارتریج تونر طرح فابریک 725 قابلیت چاپ تا 1600 برگه A4  را به بهترین کیفیت دارد. این کارتریج قابلیت 3 تا 4 بار شارژ مانند کارتریج های اورجینال را توسط تونر دارد.کارتریج  کانن  از بهترین مواد اولیه و تونر درکشور چین تولید شده است و نسبت به کارتریج های موجود در بازار از بالاترین کیفیت برخوردار است.

پرینترهای سازگار با کارتریج 725 عبارتند از :کارتریج پرینتر کانن LBP 3010-کارتریج پرینتر کانن LBP 6030-کارتریج پرینتر  LBP 6020-کارتریج پرینتر کانن  LBP 600

کارتریج های طرح (غیر اورجینال)  

کارتریج طرح فابریک (های کپی) 725 کارتریجی است که توسط کارخانه های غیر سازنده پرینتر اصلی تولید می شوند که کلیه قطعات آن تولید اول هستند. امروزه با استفاده از بهترین قطعات در تولید کارتریج توانسته اند کارتریجی با کیفیت بسیار بالا  و به صرفه  تولید کنند . مناسب بودن قیمت کارتریج ، توام با کیفیت بالای آن از عوامل موثر تقاضای بالای این محصول  در بازار می باشد. یکی از خصوصیات مهم کارتریج طرح فابریک، قابل شارژ بودن آن تا حداکثر 4 بار است . پیشنهاد ما خرید کارتریج طرح فابریک به جای اورجینال است. شما می توانید با خرید کارتریج 725 طرح فابریک در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنید.

کارتریج لیزری مشکی کانن مدل Canon 725


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی