کارتریج کانن تونر سیاه EP-22  لیزری

توضیحات محصول

کارتریج کانن EP-22 لیزری

کارتریج کانن تونر سیاه EP-22 لیزری

کارتریج تونر طرح فابریک EP-22 قابلیت چاپ تا 2500 برگه A4  را به بهترین کیفیت دارد.این کارتریج قابلیت 3 تا 4 بار شارژ مانند کارتریج های اورجینال را توسط تونر دارد.کارتریج  کانن  از بهترین مواد اولیه و تونر درکشور چین تولید شده است و نسبت به کارتریج های موجود در بازار از بالاترین کیفیت برخوردار است.

پرینترهایی که با کارتریج EP-22 سازگار هستند عبارتند از :کارتریج کانن LBP1120-کارتریج کانن LBP 800-کارتریج کانن LBP 810-کارتریج کانن LBP1100-کارتریج کانن LBP 1110-کارتریج کاننLBP 250-کارتریج کاننLBP 350

کارتریج های طرح (غیر اورجینال)  

کارتریج طرح فابریک (های کپی) EP-22 کارتریجی است که توسط کارخانه های غیر سازنده پرینتر اصلی تولید می شوند که کلیه قطعات آن تولید اول هستند. امروزه با استفاده از بهترین قطعات در تولید کارتریج توانسته اند کارتریجی با کیفیت بسیار بالا  و به صرفه  تولید کنند . مناسب بودن قیمت کارتریج ، توام با کیفیت بالای آن از عوامل موثر تقاضای بالای این محصول  در بازار می باشد. یکی از خصوصیات مهم کارتریج طرح فابریک، قابل شارژ بودن آن تا حداکثر 4 بار است . پیشنهاد ما خرید کارتریج طرح فابریک به جای اورجینال است. شما می توانید با خرید کارتریج EP-22 طرح فابریک در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنید.

کارتریج لیزری مشکی کانن مدل Canon EP-22

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی