شرایط عودت کالا

در راستای  آسودگی خاطر مشتریان عزیز، شرایطی برای بازگردانی و تعویض کالاها بر اساس قوانین تعیین شده، که در صورت بروز مسئله پس از خرید بتوانید از این شرایط استفاده کنید.

نکته : حتما کالای خود را در لحظه دریافت از شخص تحویل دهنده از لحاظ ظاهری بررسی نمایید ، چون تحویل گرفتن کالا به منزله تایید سلامت ظاهری آن است و پس از آن اعلام ایراد ظاهری به هیچ عنوان پذیرفته نیست و کالا از گارانتی و خدمات پس از فروش خارج است.

شرایط هفت روز مهلت تست : این خدمت ایراد های ظاهری ، شکستگی و خط و خش و موارد فنی و لحیم کاری قطعه در صورت استفاده و یا نصب نادرست کاربر ایجاد شده است را شامل نمی شود. برای استفاده از مهلت تست کالای شما باید دارای گارانتی اصلی باشد و گارانتی های شرکتی شامل مهلت تست نمی شوند، در هنگام خرید حتما به این نکته توجه داشته باشید.

در صورتی که کالای خریداری شده دارای مشکل فنی است، می‌توانید تا هفت روز کاری کالای خود را با هماهنگی به فروشگاه نشان کالا بازگردانید. کالای شما ابتدا توسط کارشناسان فنی بررسی خواهد شد و در صورت تایید ایراد فنی عنوان شده از جانب شما ، محصول خریداری شده برای دریافت خدمات به شرکت گارانتی ارسال خواهد شد.تصمیم گیرنده نهایی در رابطه با وضعیت کالا (تعمیر یا تعویض کالا) شرکت گارانتی کننده است.درصورت عدم تایید ایراد فنی، محصول برای خریدار ارسال خواهد شد.

برای تعویض کالای خریداری شده و یا مرجوع کردن آن، در مدت زمان هفت روز مهلت تست، کالا باید پلمپ باشد و بعد از ارسال به فروشگاه نشان کالا به تایید کارشناسان فنی برسد.

در صورت عدم موجودی کالا برای تعویض در هر یک از مراحل فوق مبلغ آن طبق قوانین به حساب مشتری واریز خواهد شد و یا کالا با یک کالای دیگر به انتخاب مشتری تعویض شده و تفاوت قیمت آن محاسبه می‌ گردد.

 اقلامی که شامل قوانین بالا نمی شوند و فاقد مهلت تست می­باشند: آی سی های نصب شده روی کار، شکستگی یا اسیب قطعات الکترونیکی ، قطعاتی که آسیب ظاهری دیده اند

هزینه‌های ارسال : درصورت تایید کارشناسان مبنی بر پذیرش کالا و تعویض آن، هزینه های ارسال کالا به عهده فروشگاه آی دی سیستم است و در صورت عدم تایید، هزینه‌ها به عهده مشتری است. لطفا روش ارسال کالا به فروشگاه آی دی سیستم را حتما با کارشناسان واحد گارانتی هماهنگ فرمایید.

لغو سفارش‌ها و شرایط برگشت وجه: درصورتی‌که پرداخت سفارش انجام شود،‌ حد اکثر تا 12 ساعت پس از ثبت آن و در صورتی که سفارش پردازش نشده باشد. (به وضعیت «در دست اقدام» درنیامده باشد)، می‌توان درخواست لغو سفارش را داد (فقط به‌صورت تلفنی) و کل هزینه را پس گرفت. در غیر این صورت مسئولیتی متوجه فروشگاه نخواهد بود.

برگشت خوردن سفارش : درصورتی‌ که بسته پس از ارسال به مبدأ برگشت بخورد،‌ علت برگشت بسته بررسی می‌شود و در حالتی که علت آن عدم حضور شخص در زمان تحویل و یا اشتباه بودن مشخصات گیرنده (آدرس، تلفن، کد پستی و نام) باشد، خریدار موظف به پرداخت مجدد هزینه ارسال خواهد بود. امکان تغییر روش ارسال در این حالت وجود خواهد داشت.

از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش نشان کالا جداً خودداری کنید.

برای بازگشت، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود.

حتما قبل از تحویل کالا به ارسال کننده از  چند جهت  از محصول و بسته بندی تصویر برداری کرده و نزد خود نگه دارید تا در صورت نیاز برای کارشناسان این مجموعه ارسال نمایید.

- لازم به ذکر است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروشنشان کالا کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تایید وجود نقص فنی، کالا مشمول استفاده از سرویس فوق می‏‌شود. همچنین، این سرویس، اشکال‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‌‏شود.آسیب‏‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل شامل استفاده از این سرویس نمی‏‌شود 

- در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط آی دی سیستم دریافت نشود، امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می شود.

- اگر کالا به علت مغایرت یا خرابی با روش های پست یا تیپاکس ارسال ‌شود می‌بایست حتما فرم درخواست بیمه توسط ارسال کننده تکمیل شود. در غیر اینصورت جهت ارسال کالا به دلایلی مثل انصراف از خرید و استفاده از مهلت تست 7 روزه قویا توصیه می‌گردد، کالا بصورت بیمه دار ارسال شود چرا که ملاک کارشناسان نشان کالا تحویل سالم کالا از مامور ارسال است.

- برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید)

- از آنجا که واریز هزینه ارسال، منوط به دریافت رسید پستی است، برای اطمینان رسید را به فاکتور منگنه و همراه بسته ارسال کنید.

- اگر ساکن تهران هستید، برای هماهنگی ارسال پیک برای تحویل گرفتن کالا، با مقدادآی‌تی تماس بگیرید.

- از نوشتن آدرس روی جعبه اصلی کالا، جداً خودداری کنید و در صورت لزوم، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته و ارسال کنید.

- بسته خود را به آدرس:

- پس از دریافت و پذیرش کالا توسط کارشناس مجموعه بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، تست و اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش، تا حداکثر یک هفته زمان خواهد برد.

- از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود، اگر نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا ۷۲ ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

خواهشمند است قبل از درخواست مرجوع، تعمیر و یا تعویض، حتما تمامی شرایط و الزامات به دقت مطالعه گردد